<

Kursy języka w Gliwicach

TRWAJĄ ZAPISY NA KURSY WAKACYJNE. SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!


Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego, wybranego języka obcego na poziomie początkującym. Już dziś zadzwoń 32 331-42-91/92 lub odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul. Wyszyńskiego 12


Ceny kursów już od 499 zł /sem, zniżki dla studentów, największy wybór terminów zajęć, internetowe wspomaganie nauczania Multibook w cenie. Szczegóły w Biurze Obsługi Klienta :)


Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  


Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91!
Przyjdź do nas! Czekamy na Ciebie przy ul. Wyszyńskiego 12.

Zobacz, jak wyglądają zajęcia w naszej szkole!  Zapisz się na bezpłatną lekcję  LEKCJA PRÓBNA 
 

                                                                             

Dlaczego powinieneś wybrać szkołę Profi-Lingua? Powodów jest wiele...

 • tylko my oferujemy Ci DRUGI JĘZYK GRATIS 
 • Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie, by osiągnąć jeden poziom zaawansowania
 • u nas średni miesiąc nauki kosztuje od 120 zł!  (przy płatności w dwóch ratach) w ramach kursu otrzymujesz aż 152 lekcje w tym 112 lekcji  w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach oraz dodatkowe lekcje w ramach e-learningu
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie),
 •  

Sprawdzona szkoła= sprawdzona jakość= gwarancja Twojego sukcesu!

PROFI-LINGUA  jest jednym z najwiekszych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce, posiadamy ponad 22 letnie doświadczenie w nauczaniu a naszą jakość sprawdziło już ponad 250 tys kursantów. Jesteśmy najcześciej w Polsce wybieraną szkoła językową! Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości  Profi-lingua Quality Control oraz Quality International 2010, posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty i wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską., którą stanowią wykwalifikowani lektorzy (po kierunkowych studiach filologicznych) oraz Native Speakerzy z Wielkiej Brytani, USA, Kanady.

Chcę się uczyć języka! Od czego zacząć?

Dobrze dobrany poziom kursu, odpowiednia grupa wiekowa oraz szeroka gama terminów zajeć sprawia, że nauka staje się czystą przyjemnością.
Właśnie dlatego tak wielką rolę ma dla Ciebie napisanie testu określającego poziom znajomości języka.

Aby zapewnić Ci maksimum swobody, dajemy Ci możliwość rozwiązania go nawet teraz- po prostu kliknij- TEST
Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka- wypełnij krótki FORMULARZ, tak abyśmy mogli poznać Twoje preferencje dotyczące zajęć językowych. 


Masz pytania? Sugestie? Po prostu- skontaktuj się z nami!
Napisz do nas KONTAKT lub zadzwoń 32 331 42 91. 
Odwiedź nasz sekretariat na ul. Wyszyńskiego 12- czekamy na Ciebie!

Profi-Lingua w Gliwicach

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języków obcych zachowując dogodne ceny. Przyrost wiedzy i umiejętności językowych naszych klientów sprawia, że od lat angażujemy się z pełną pasją w organizowanie kursów językowych.
Chcemy abyś w trakcie kursu czuł się komfortowo, dlatego naukę w Profi-Lingua rozpoczynamy od bezpłatnego sprawdzenia poziomu znajomości języka obcego. Preferencje naszych klientów są dla nas ważne.
 

W Gliwicach oferujemy kursy obejmujące naukę 6 języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski. Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb. Oferta nasza obejmuje również kursy egzaminacyjne, czyli kursy które w doskonały sposób przygotują cię do najbardziej prestiżowych certyfikatów uznawanych na całym świecie (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEIC, TOEFL, ZOP, TELC).

Gdzie jesteśmy?

Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej (idąc od dworca PKP w stronę rynku - skrzyżowanie ze światłami obok UM - skręcić w lewo i za optykiem Fielmann jakieś 30 mietrów).

Zacznij naukę języka juz dziś! Czekamy na Ciebie! 

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta:

od poniedziałku do piątku

w godzinach 12.00-18.00


w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00 (lipiec, sierpień - nieczynne)

ul.Wyszyńskiego 12                              Sprawdź, gdzie jesteśmy!

tel: 032 331 42 91/92                           Google Maps  ZUMI
e-mail: gliwice@profi-lingua.pl
profi-lingua-gliwice

CENTRUM EGZAMINACYJNE 

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC, LCCITOEIC. Przygotowujemy do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, ILETS, Matury oraz Egzaminu gimnazjalnego,  a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa.


U nas sprawdzisz się podczas egzaminów próbnych, które przeprowadzamy w trakcie trwania roku szkolnego jako jeden z etapów przygotowujących do zdawania egzaminu właściwego. Praktycznie po każdym poziomie zaawansowania (2-semestry) możesz zdawać egzamin TELC i ILETS, pozostałe egzaminy po zrealizowaniu odpowiedniego poziomu zaawansowania.


Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.


Wybierając kurs w Profi-Lingua w Gliwicach masz zatem pewność, ze trafiasz w odpowiednie miejsce!

To najlepszy moment na podjęcie decyzji. Już teraz wypełnij niezobowiązujący TEST językowy!

GODZINY ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

Kursy językowe w naszej szkole prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje (pon/śr lub wt/czw) lub raz w tygodniu po 4 lekcje (piątek lub sobota).
Dodatkowo każdemy naszemu Słuchaczowi dajemy możliwość korzystania z konwersacji ze wszystkich języków, bez ograniczeń.

 

Zajęcia dwa razy w tygodniu odbywają się:

pon/śr  7.30,  9.00,  16.00,  17.30,  19.00.

wt/czw  7.30, 9.00,  16.00,  17.30,  19.00

 

Zajęcia raz w tygodniu odbywają się:

piątek  7.30. 14.30, 17.30

sobota  8.30, 11.30


Już teraz wypełnij bezpłatny test językowy! Dowiedz się, na jakim poziomie znasz język! TEST
Jeśli nie uczyłeś się dotąd języka- wypełnij FORMULARZ

PRZEBIEG NAUKI W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

Dbamy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo. Oddział w Gliwicach jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się z on Biura Obsługi Klienta, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych oraz pokoju lektorskiego.

Każda sala lekcyjna zaopatrzona jest w nowoczesne środki dydaktyczne. Nasi lektorzy na zajęciach wykorzystują sprzęt audio, odtwarzacze dvd.
 

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona bogate zbiory książek oraz płyt DVD oraz audiobooków w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
 

W Szkole Profi-Lingua w Katowicach nasi uczniowie mają dodatkowo dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, poprzez rozmowę oraz kontakt mailowy z lektorem. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może, zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.


Pamiętaj, że do Twojego kursu gratis otrzymasz:

 • dodatkowe konwersacje
 • drugi język gratis!
 • konsultacje z lektorem
 • dodatkowe warsztaty fonetyczne i gramatyczne
 • dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej
 • zniżki na podręczniki
 • dodatkowe zniżki u partnerów szkoły (Prestige Club)
 • test pisemny i/lub ustny podczas zapisów
 • pisemną gwarancję zdania egzaminu
 • świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową
 • dostęp do akademii językowej (e-learning)

Wybierz najlepszą ofertę! Rozwiąż bezpłatny TEST językowy lub wypełnij FORMULARZ

PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB- TU SĄ TWOJE RABATY!

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz  wiele  zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.


Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua na Śląsku w ramach PLPC są:

 

 • pizzeria DOMINIUM - 40% zniżki na pizze w lokalu* (Gliwice, Rynek 2, Katowice, ul. Staromiejska 12, Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 2)

 • herbaciarnia ESENCJA - 10% zniżki na konsumpcje i zakup (Gliwice, Matejki 5)

 • Instytut kosmetyczny SARAHLINE - 10% zniżki na usługi (Gliwice, Łużycka 10 I piętro)

 • CopaCabana - studio tańca i ruchu - 10% zniżki na zajęcia (Gliwice, Młyńska 8)

 • Stary Hangar Fitness & Wellness Club - 10% zniżki na usługi (Gliwice, Toruńska 1)

 • MexicoBar - 10% zniżki na konsumpcje* (Gliwice, Bednarska 11)
   

*nie dotyczy napoi

Zachęcamy do korzystania z powyższych zniżek, przygotowanych specjalnie z myślą o naszych Kursantach! 

SPECJALNE OFERTY DLA STUDENTÓW W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

W Profi-Lingua wiemy, czego potrzebują studenci!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję, w ramach której oferujemy:
 

 • atrakcyjne ceny kursów- już od 539 zł za semestr! Ucz się u nas już od 120zł za miesiąc!
 • happy hours, studenckie piątki- grupy przeznaczone specjalnie dla Żaków


Masz chwilkę? Już teraz rozwiąż TEST Jeśli chcesz zacząć naukę od podstaw, uzupełnijFORMULARZ


Dlaczego powinieneś wybrać szkołę PROFI-LINGUA ?

 • Tylko u nas drugi język gratis !!!
 • Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie by osiągnąć jeden poziom zaawansowania, u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu, nie daj sie nabrać na zajęcia raz w tygodniu + konwersacje, które są dostępne na rynku. My szanujemy Twój czas i pieniądze!
 • u nas średni miesiąc nauki kosztuje 130 zł, 155 zł lub 166 zł  (przy płatności w dwóch ratach w ramach kursu otrzymujesz aż 152 lekcje- 
  w tym 112 lekcji  w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach! Te liczby mówią same za siebie
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie),
 • Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej


Dodatkowo, w ramach Twoich zajęć otrzymasz: 

 • e-learning- program do nauki słówek 
 • bezpłatne konwersacje z dowolnego języka nauczanego w naszej szkole, warsztaty fonetyczne, warsztaty gramatyczne 
 •  konsultacje z lektorem prowadzącym
 •  dostęp do biblioteki językowej i mediateki


Nie zwlekaj! Liczba miejsc w tych grupach jest ograniczona!
Odwiedź nasz sekretariat już dziś- ul. Wyszyńskiego 12 lub zadzwoń 32 331 42 91!

Już teraz rozwiąż TEST lub wypełnij FORMULARZ

BEZPŁATNY PAKIET JĘZYKOWY- SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ!

Zapisując sie na kurs w Gliwicach otrzymasz od nas bezpłatny pakiet, w skład którego wchodzi:

 •     do 156 lekcji, w tym 116 lekcji obowiązkowych od października do czerwca oraz do 40 lekcji dodatkowych konwersacji,
 •     możliwość korzystania z konsultacji z lektorem,
 •     możliwość uczestniczenia w dodatkowych warsztatach fonetycznych i gramatycznych,
 •     dostęp do zasobów biblioteki i mediateki szkolnej (książki oraz płyty dvd wypożyczane są do domu),
 •     wysokie zniżki na podręczniki (zakup podręczników wychodzi u nas taniej niż w księgarniach językowych - sprawdź),
 •     kartę rabatowa umożliwiającą kosrzystanie z programu Profi-Lingua Prestige Club
 •     profesjonalną weryfikację poziomu zaawansowania przy wykorzystaniu testu pisemnego i/lub rozmowy z lektorem podczas zapisów,
 •     pisemną gwarancję zdania egzaminu (dla grup egzaminacyjnych),
 •     świadectwo ukończenia kursu oraz opinię opisową.


Przekonaj się sam! Zrób swój pierwszy krok do zapisu i rozwiąż bezpłatny TEST!

Jeśli chcesz uczyć się języka obcego od podstaw- wypełnij FORMULARZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


PROFI-LINGUA w Gliwicach

ul. Wyszyńskiego 12 ( boczna ulicy Zwycięstwa na wysokości urzędu miasta)

tel.: 331 42 91/92

e-mail: gliwice@profi-lingua.pl


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 19.00 
oraz w soboty w godzinach 9.00-13.00.
 

Kursy dla firm, instytucji

tel.: (32) 255 31 67

e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

 

DRUGI JĘZYK GRATIS- POZNAJ NASZĄ SPECJALNĄ OFERTĘ!

Jeden obcy język to zbyt mało? Mamy dla Ciebie coś specjalnego- z nami przebijesz się DWOMA językami.

 

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy bowiem specjalną ofertę-
wybierając kurs językowy w PROFI-LINGUA, drugi kurs na poziomie początkującycym otrzymujesz gratis!


Dzięki dodatkowym zajęciom opanujesz podstawy komunikacji w jednym z 6 języków ( angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub rosyjski).

 

Podczas 20 lekcji 60-minutowych nauczysz sie przedstawiać siebie, swoją rodzinę, dowiesz sie jak zapytać o drogę, opnaujesz słownictwo konieczne do komunikacji na lotniskach , dworcach, w restauracjach, sklepach, opanujesz podstawy językowe niezbędne do zawierania nowych znajomości oraz wymiany zdań w wielu sytuacjach życia codziennego. Dodatkowe zajęcia to także idealny sposób, by poznać wybrane kraje oraz zwyczaje ich mieszkańców.

Uwaga- ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszy sie nasza tegoroczna oferta nie czekaj z zapisem na kurs, zarezerwuj sobie dogodne terminy zajęć, skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta już dziś!

Zadzwoń 32 331 42 91/92! Lub odwiedź nasz sekretariat przy ul. Wyszyńskiego 12 ( boczna ul. Zwycięstwa)

Rozwiąż bezpłatny TEST językowy lub wypełnij FORMULARZ

 

TŁUMACZENIA


Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą tłumaczeń.


Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia.


Sprawdz szczegóły na www.bt.profi-lingua.pl

WYNAJEM SAL W PROFI-LINGUA W GLIWICACH


Szanowni Państwo,
 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal w Gliwicach pragniemy poinformować, że SJO Profi-Lingua oddać może do dyspozycji nawet do 8 sal zlokalizowanych w samym centrum Gliwic. Sale przystosowane są do prowadzenia zajęć w grupach do 16 osób a na ich wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła konferencyjne, tablice suchościeralne, flipcharty oraz radioodbiorniki CD.
 


Ceny najmu sal ustalane są indywidualnie. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

Robert Ruta

tel. 662 113 056

e-mail: rruta@profi-lingua.pl

CENNIK KURSÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Dlaczego powinieneś wybrać szkołę PROFI-LINGUA ?

 • TYLKO U NAS DRUGI JĘZYK GRATIS !!!
 • Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie by osiągnąć jeden poziom zaawansowania, u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu, nie daj sie nabrać na zajęcia raz w tygodniu + konwersacje, które są dostępne na rynku, my szanujemy Twój czas i pieniądze!
 • u nas średni miesiąc nauki kosztuje 130 zł, 155 zł lub 166 zł  (przy płatności w dwóch ratach) w ramach kursu otrzymujesz aż 152 lekcje- 
  w tym 112 lekcji  w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach! Te liczby mówią same za siebie
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie),
 • Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej
   


 

Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91 i dowiedz się więcej!


KURSY STANDARDOWE - DLA JEZYKÓW: ANGIELSKI, NIEMIECKI, HISZPAŃSKI (POZIOMY A1 DO B1)*
(56 lekcji 40 minutowych w semestrze + zajęcia dodatkowe)

699 zł za semestr przy jednorazowej opłacie

589* zł za semestr w grupach promocyjnych (godzina 16:00, piątki 17:30) -język angielski

lub w 3 ratach - 199+ 299+ 259 = 757zł (średnio 166 zl za miesiąc nauki)
Dla studentów rabat - 100zł/rok

*nie dotyczy języka francuskiego (cena kursu egzaminacyjnego); nie łączy sie z innymi rabatami
 

KURSY EGZAMINACYJNE (POZIOMY B2 DO C2) I STANDARDOWE DLA JĘZYKÓW: FRANCUSKI, WŁOSKI, ROSYJSKI
(56 lekcji 40 minutowych w semestrze + zajęcia dodatkowe)
749zl za semestr przy jednorazowej opłacie

lub w 3 ratach - 199+309+299= 807zł (średnio 179 zl za miesiąc nauki)
Dla studentów rabat - 100zł/rok
 

KURSY MATURALNE/ PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO (76 lekcji 40 minutowych)

899 zł przy jednorazowej opłacie

lub 5 rat po 199 zł (995 zł)


Dłużej się nie wahaj! Już teraz uzupełnij TEST lub FORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91 i dowiedz się więcej!

ul. Wyszyńskiego 12 44-100 Gliwice
32 331 42 91,
32 331 42 92 (fax)
gliwice@profi-lingua.pl
Poniedziałek - czwartek 12.00-19.00; piątek 12.00-18.00.
W soboty czynne od 9.00 do 13.00.


Zapraszamy!

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem