Kursy językowe w Gliwicach - nauka języków w PROFI-LINGUA
<
AKTUALNOŚCI : OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! więcej...

Kursy językowe w Gliwicach

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W GRUPACH! DRUGI JĘZYK GRATIS!

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS.
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!

WYPRZEDAŻ WOLNYCH MIEJSC- CENY KURSÓW OD 299 ZŁ/SEM!

Dodatkowo przed rozpoczeciem zajęć językowych otrzymasz profesjonalny kurs pamięci przygotowany przez specjalistów ze Szkoły Pamięci SPW. Już dziś zadzwoń 32 331-42-91/92 lub odwiedź nasz sekretariat mieszczący się przy ul. Wyszyńskiego 12 w Gliwicach.

 

Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91

Przyjdź do nas! Czekamy na Ciebie przy ul. Wyszyńskiego 12       


Dlaczego powinieneś wybrać szkołę Profi-Lingua? Powodów jest wiele...

 • tylko my oferujemy Ci DRUGI JĘZYK GRATIS 
 • tylko u nas dostaniesz kurs pamięci, dzięki któremu jeszcze szybciej nauczysz się języka obcego
 • dajemy Ci pełnowymiarowy kurs- do 160 lekcji w roku! Szanujemy Twój czas i pieniądze
 • u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut
 • dajemy Ci wspomaganie internetowe Multibook (e- learning)
 • gwarantujemy profesjonalnych i sprawdzonych lektorów
 • dajemy Ci bezpłatne konwersacje i konsultacje z lektorami
 • możesz korzystać z bezpłatnej biblioteki i mediateki
 • u nas nie ma ryzyka, że w ostatniej chwili- przed startem kursu- poinformujemy Cię, że grupa zostaje rozwiązana (tak jak ma to miejsce w mniejszych szkołach językowych)
 • nasze kursy to najlepszy stosunek ceny do korzyści
 • za kurs zapłacisz w wygodnych miesięcznych ratach, już od 139 zł/m-c
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie)

Sprawdzona szkoła= sprawdzona jakość= gwarancja Twojego sukcesu!

PROFI-LINGUA  jest jednym z najwiekszych ośrodków nauczania języków obcych w Polsce, posiadamy ponad 23 letnie doświadczenie w nauczaniu a naszą jakość sprawdziło już ponad 250 tys kursantów. Jesteśmy najcześciej w Polsce wybieraną szkoła językową! Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości  Profi-lingua Quality Control oraz Quality International 2010, posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty i wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską., którą stanowią wykwalifikowani lektorzy (po kierunkowych studiach filologicznych) oraz Native Speakerzy z Wielkiej Brytani, USA, Kanady.

Chcę się uczyć języka! Od czego zacząć?

Dobrze dobrany poziom kursu, odpowiednia grupa wiekowa oraz szeroka gama terminów zajeć sprawia, że nauka staje się czystą przyjemnością.
Właśnie dlatego tak wielką rolę ma dla Ciebie napisanie testu określającego poziom znajomości języka.

Aby zapewnić Ci maksimum swobody, dajemy Ci możliwość rozwiązania go nawet teraz- po prostu kliknij- TEST
Jeśli nie uczyłeś się dotąd interesującego Cię języka- wypełnij krótki FORMULARZ, tak abyśmy mogli poznać Twoje preferencje dotyczące zajęć językowych. 


Masz pytania? Sugestie? Po prostu- skontaktuj się z nami!
Napisz do nas KONTAKT lub zadzwoń 32 331 42 91. 
Odwiedź nasz sekretariat na ul. Wyszyńskiego 12- czekamy na Ciebie!

Godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta:

poniedziałek - czwartek

w godzinach 11.00 - 19.30

piątek 

w godzinach 9.00 - 17.00

sobota

w godzinach 8.00 - 13.00

W okresie ferii zimowych tj. od 2 lutego do 12 lutego - sekretariat będzie czynny od godziny 11:00-19:00 (pn-czw)

 

ul.Wyszyńskiego 12                              Sprawdź, gdzie jesteśmy!

tel:  32 331 42 91/92                           Google Maps  ZUMI
e-mail: gliwice@profi-lingua.pl
           profi-lingua-gliwice

Profi-Lingua w Gliwicach

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języków obcych zachowując dogodne ceny. Przyrost wiedzy i umiejętności językowych naszych klientów sprawia, że od lat angażujemy się z pełną pasją w organizowanie kursów językowych.
Chcemy abyś w trakcie kursu czuł się komfortowo, dlatego naukę w Profi-Lingua rozpoczynamy od bezpłatnego sprawdzenia poziomu znajomości języka obcego. Preferencje naszych klientów są dla nas ważne.
 

W Gliwicach oferujemy kursy obejmujące naukę 6 języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski. Prowadzimy naukę języka dla początkujących i zaawansowanych, w różnych grupach wiekowych, a także specjalistyczne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb. Oferta nasza obejmuje również kursy egzaminacyjne, czyli kursy które w doskonały sposób przygotują cię do najbardziej prestiżowych certyfikatów uznawanych na całym świecie (FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEIC, TOEFL, ZOP, TELC).

Gdzie jesteśmy?

Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej (idąc od dworca PKP w stronę rynku - skrzyżowanie ze światłami obok UM - skręcić w lewo i za optykiem Fielmann jakieś 30 mietrów).

Zacznij naukę języka juz dziś! Czekamy na Ciebie! 

 

 

DRUGI JĘZYK GRATIS- POZNAJ NASZĄ SPECJALNĄ OFERTĘ!

Jeden obcy język to zbyt mało? Mamy dla Ciebie coś specjalnego- z nami przebijesz się DWOMA językami.

 

W tym roku szkolnym przygotowaliśmy bowiem specjalną ofertę-
wybierając kurs językowy w PROFI-LINGUA, drugi kurs na poziomie początkującycym otrzymujesz gratis!


Dzięki dodatkowym zajęciom opanujesz podstawy komunikacji w jednym z 6 języków ( angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub rosyjski).

 

Podczas 20 lekcji 60-minutowych nauczysz sie przedstawiać siebie, swoją rodzinę, dowiesz sie jak zapytać o drogę, opnaujesz słownictwo konieczne do komunikacji na lotniskach , dworcach, w restauracjach, sklepach, opanujesz podstawy językowe niezbędne do zawierania nowych znajomości oraz wymiany zdań w wielu sytuacjach życia codziennego. Dodatkowe zajęcia to także idealny sposób, by poznać wybrane kraje oraz zwyczaje ich mieszkańców.

Uwaga- ze względu na bardzo duże zainteresowanie jakim cieszy sie nasza tegoroczna oferta nie czekaj z zapisem na kurs, zarezerwuj sobie dogodne terminy zajęć, skontaktuj sie z naszym Biurem Obsługi Klienta już dziś!

Zadzwoń 32 331 42 91/92! Lub odwiedź nasz sekretariat przy ul. Wyszyńskiego 12 ( boczna ul. Zwycięstwa)

Rozwiąż bezpłatny TEST językowy lub wypełnij FORMULARZ

 

GODZINY ZAJĘĆ JĘZYKOWYCH W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

Kursy językowe w naszej szkole prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 lekcje 45 minutowe (pon/śr lub wt/czw) lub raz w tygodniu po 4 lekcje 45 minutowe (piątek lub sobota).
Dodatkowo każdemy naszemu Słuchaczowi dajemy możliwość korzystania z konwersacji ze wszystkich języków, bez ograniczeń.

 

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 lekcje 45 minutowe:

poniedziałek/środa  7.30*,  9.00*,  16.00,  17.40,  19.20* - *tylko dorośli 

wtorek/czwartek  7.30*, 9.00*,  16.00,  17.40,  19.20* - *tylko dorośli

 

Zajęcia raz w tygodniu po 4 lekcje 45 minutowe - *tylko dorośli:

piątek*  7.30. 14.30, 17.30

sobota*  8.30, 11.50


Już teraz wypełnij bezpłatny test językowy! Dowiedz się, na jakim poziomie znasz język! TEST
Jeśli nie uczyłeś się dotąd języka- wypełnij FORMULARZ

CENTRUM EGZAMINACYJNE 

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC, LCCITOEIC. Przygotowujemy do zdawania egzaminów FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI, ILETS, Matury oraz Egzaminu gimnazjalnego,  a także egzaminów organizowanych przez Instytut Włoski, Alliance Française, Instytut Cervantesa.


U nas sprawdzisz się podczas egzaminów próbnych, które przeprowadzamy w trakcie trwania roku szkolnego jako jeden z etapów przygotowujących do zdawania egzaminu właściwego. Praktycznie po każdym poziomie zaawansowania (2-semestry) możesz zdawać egzamin TELC i ILETS, pozostałe egzaminy po zrealizowaniu odpowiedniego poziomu zaawansowania.


Każdy kursant w grupie egzaminacyjnej otrzymuje pisemną gwarancję. Obejmuje ona zapewnienie, że słuchacz, który przy zachowaniu warunków gwarancji, nie zda egzaminu właściwego (adekwatnego do ukończonego poziomu zaawansowania) ma prawo do bezpłatnego uczestniczenia w zajęciach tego samego poziomu w kolejnym roku szkolnym.


Wybierając kurs w Profi-Lingua w Gliwicach masz zatem pewność, ze trafiasz w odpowiednie miejsce!

To najlepszy moment na podjęcie decyzji. Już teraz wypełnij niezobowiązujący TEST językowy!

PRZEBIEG NAUKI W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

Dbamy o to, aby nauka w Profi-Lingua była przyjemnością, a każdy kursant czuł się komfortowo. Oddział w Gliwicach jest nowoczesny, estetyczny i przystosowany do nauczania języków obcych, składa się z on Biura Obsługi Klienta, przestrzeni dla kursantów, sal wykładowych i konwersacyjnych oraz pokoju lektorskiego.

W budynku znajdują się biblioteka i mediateka językowa, do której kursanci mają pełen dostęp. Zawiera ona zbiory książek oraz płyt DVD  w oryginalnej wersji językowej, które wzbogacają słownictwo i poprawiające umiejętność rozumienia ze słuchu. Zbiory te są stale powiększane.

Podczas zajęć rozwijamy umiejętności porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życia codziennego. Przeprowadzamy improwizacje symulujące realne sytuacje, korygując na bieżąco podczas dyskusji błędy słuchaczy. Na zajęciach wykorzystujemy m.in. artykuły prasowe, fragmenty filmów i programów TV.
 

W Szkole Profi-Lingua w Katowicach nasi uczniowie mają dodatkowo dostęp do bezpłatnych konwersacji. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a każdy słuchacz jest pod stałą opieką lektora. Uczestnicy kursu mogą konsultować swoje pytania i problemy językowe indywidualnie, poprzez rozmowę oraz kontakt mailowy z lektorem. U każdego słuchacza na bieżąco śledzimy postępy w nauce języka obcego. Przeprowadzamy okresowe testy kontrolne podsumowujące wyniki nauki. Po semestrze nauki każdy kursant otrzymuje ocenę opisową od swojego lektora, uwzględniającą postępy w nauce.

Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do soboty, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Każdy słuchacz może, zatem dostosować godziny zajęć do swojego harmonogramu.


Pamiętaj!

Dodatkowo, w ramach Twoich zajęć otrzymasz: 

 • kurs drugiego języka obcego
 • kurs pamięci
 • e-learning- Multibook
 • bezpłatne  konwersacje z dowolnego języka uczonego w naszej szkole, warsztaty fonetyczne, warsztaty gramatyczne 
 • Kluby Egzaminacyjne - zajęcia mające na celu wyrobienie sprawności w zdawaniu egzaminów językowych 
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej i mediateki

Kursy juz od 499zł! Sprawdź naszą ofertę! 

Wybierz najlepszą ofertę! Rozwiąż bezpłatny TEST językowy lub wypełnij FORMULARZ

PROFI-LINGUA PRESTIGE CLUB- TU SĄ TWOJE RABATY!

Zapisując się do naszej Szkoły otrzymujesz  wiele  zniżek w różnych punktach handlowych i usługowych, wynegocjowanych dla Ciebie, tak abyś również poza naszą Szkołą mógł/mogła odczuwać wymierne korzyści płynące z bycia naszym kursantem.


Przedstawiamy przygotowany pakiet rabatów w ramach Profi-Lingua Prestige Club ( PLPC) i zachęcamy do korzystania z nich. Jedynym warunkiem jest okazanie karty magnetycznej, którą otrzymałeś/łaś przy zapisie do Szkoły z aktualną naklejką. Partnerami Profi-Lingua na Śląsku w ramach PLPC są:

 

 • pizzeria DOMINIUM - 40% zniżki na pizze w lokalu* (Gliwice, Rynek 2, Katowice, ul. Staromiejska 12, Sosnowiec, ul. Sienkiewicza 2)

 • herbaciarnia ESENCJA - 10% zniżki na konsumpcje i zakup (Gliwice, Matejki 5)

 • Instytut kosmetyczny SARAHLINE - 10% zniżki na usługi (Gliwice, Łużycka 10 I piętro)

 • CopaCabana - studio tańca i ruchu - 10% zniżki na zajęcia (Gliwice, Młyńska 8)

 • Stary Hangar Fitness & Wellness Club - 10% zniżki na usługi (Gliwice, Toruńska 1)

 • MexicoBar - 10% zniżki na konsumpcje* (Gliwice, Bednarska 11)
   

*nie dotyczy napoi

Zachęcamy do korzystania z powyższych zniżek, przygotowanych specjalnie z myślą o naszych Kursantach! 

SPECJALNE OFERTY DLA STUDENTÓW W PROFI-LINGUA W GLIWICACH

W Profi-Lingua wiemy, czego potrzebują studenci!

Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję, w ramach której oferujemy:
 

 • atrakcyjne ceny kursów- już od 499 zł za semestr! Ucz się u nas już od 99 zł za miesiąc!
 • happy hours 14:30, 16:00, studenckie piątki 14:30, 17:30


Masz chwilkę? Już teraz rozwiąż TEST Jeśli chcesz zacząć naukę od podstaw, uzupełnijFORMULARZ


Dlaczego powinieneś wybrać szkołę PROFI-LINGUA ?

 • Tylko u nas drugi język gratis !!!
 • Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie by osiągnąć jeden poziom zaawansowania, u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu, nie daj sie nabrać na zajęcia raz w tygodniu + konwersacje, które są dostępne na rynku. My szanujemy Twój czas i pieniądze!
 • u nas średni miesiąc nauki kosztuje 99 zł, 119 zł lub 139 zł  (przy płatności w dwóch ratach w ramach kursu otrzymujesz aż 160 lekcji 45 minutowych!  
  w tym 120 lekcji 45 minutowych w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach! Te liczby mówią same za siebie
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie),
 • Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej

Dodatkowo, w ramach Twoich zajęć otrzymasz: 

 • kurs drugiego języka obcego
 • kurs pamięci
 • e-learning- Multibook
 • bezpłatne  konwersacje z dowolnego języka uczonego w naszej szkole, warsztaty fonetyczne, warsztaty gramatyczne 
 • Club'y egzaminacyjne - zajęcia mające na celu wyrobienie sprawności w zdawaniu egzaminów językowych 
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej i mediateki


Nie zwlekaj! Liczba miejsc w tych grupach jest ograniczona!
Odwiedź nasz sekretariat już dziś- ul. Wyszyńskiego 12 lub zadzwoń 32 331 42 91!

Już teraz rozwiąż TEST lub wypełnij FORMULARZ

TRENING PAMIĘCI GRATIS

trening pamięci gratisCzy zastanawiałaś/eś się kiedyś, co zrobić by nauka nowych słówek przebiegała efektywniej?
Chciałabyś/chciałbyś poprawić swoją zdolność zapamiętywania?
A może po prostu ciekawi Cię, w jaki sposób można trenować pamięć?

 

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to nasza oferta z pewnością Cię zainteresuje.

 

W roku szkolnym 2014/2015 wszyscy nasi Kursanci otrzymują dostęp do profesjonalnego, dedykowanego kursu pamięci. 
Został on przygotowany przez specjalistów ze Szkoły Pamięci SPW. 

 

Nie zwlekaj. 
Już dziś rozwiąż bezpłatny TEST Wypełnij FORMULARZ- jeśli chcesz zacząć naukę języka od podstaw. 
 

Gbydyś się jeszcze wahał/a, to pamietaj, że dodatkowo..

Wszystkie osoby, które zapiszą się na semestralny kurs językowy w naszej szkole,
mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego wybranego języka obcego na poziomie początkującym. 

To najlepsza oferta w Gliwicach.​ Czekamy na Ciebie.

BEZPŁATNY PAKIET JĘZYKOWY- SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ!

Zapisując sie na kurs w Gliwicach otrzymasz od nas bezpłatny pakiet, w skład którego wchodzi:

 • kurs drugiego języka obcego
 • kurs pamięci
 • e-learning- Multibook
 • bezpłatne  konwersacje z dowolnego języka uczonego w naszej szkole, warsztaty fonetyczne, warsztaty gramatyczne 
 • Kluby egzaminacyjne- zajęcia mające na celu wyrobienie sprawności w zdawaniu egzaminów językowych 
 • konsultacje z lektorem prowadzącym
 • dostęp do biblioteki językowej i mediateki

Przekonaj się sam! Zrób swój pierwszy krok do zapisu i rozwiąż bezpłatny TEST!

Jeśli chcesz uczyć się języka obcego od podstaw- wypełnij FORMULARZ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!


PROFI-LINGUA w Gliwicach

ul. Wyszyńskiego 12 ( boczna ulicy Zwycięstwa na wysokości urzędu miasta)

tel.: 331 42 91/92

e-mail: gliwice@profi-lingua.pl


Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 - 19.00 
oraz w soboty w godzinach 9.00-13.00.

UWAGA, w dniu 12.01.15 Biuro Obsługi Klineta czynne będzie od godziny 12.00
 

Kursy dla firm, instytucji

tel.: (32) 255 31 67

e-mail: egalecka@profi-lingua.pl

 

TŁUMACZENIA


Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą tłumaczeń.


Wyślij dokument do tłumaczenia przy uzyciu formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi atrakcyjne warunki realizacji zlecenia.


Sprawdz szczegóły na www.bt.profi-lingua.pl

WYNAJEM SAL W PROFI-LINGUA W GLIWICACH


Szanowni Państwo,
 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wynajem sal w Gliwicach pragniemy poinformować, że SJO Profi-Lingua oddać może do dyspozycji nawet do 8 sal zlokalizowanych w samym centrum Gliwic. Sale przystosowane są do prowadzenia zajęć w grupach do 16 osób a na ich wyposażeniu znajdują się stoły, krzesła konferencyjne, tablice suchościeralne, flipcharty oraz radioodbiorniki CD.
 


Ceny najmu sal ustalane są indywidualnie. W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt:

Robert Ruta

tel. 662 113 056

e-mail: rruta@profi-lingua.pl

CENNIK KURSÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015


NOWOŚĆ! - KURSY Z JĘZYKA WŁOSKIEGO, FRANCUSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO -  1 RAZ W TYGODNIU:

399 ZŁ ZA SEMESTR LUB W 4 RATACH PO 109 ZŁ MIESIĘCZNIE
 

Cennik Szkoła Języków Obcych Profi Lingua Gliwice

Dla studentów rabat - 100zł/rok - nie łączy się z innymi promocjami

Dlaczego powinieneś wybrać szkołę PROFI-LINGUA ?

 • TYLKO U NAS DRUGI JĘZYK GRATIS !!!
 • Rada Europy rekomenduje udział w przynajmniej 100 lekcjach rocznie by osiągnąć jeden poziom zaawansowania, u nas dostaniesz regularne zajęcia dwa razy w tygodniu, nie daj sie nabrać na zajęcia raz w tygodniu + konwersacje, które są dostępne na rynku, my szanujemy Twój czas i pieniądze!
 • u nas średni miesiąc nauki kosztuje 130 zł, 155 zł lub 166 zł  (przy płatności w dwóch ratach) w ramach kursu otrzymujesz aż 160 lekcji- 
  w tym 120 lekcji 45 minutowych  w stałych godzinach oraz pakiet 40 dodatkowych, zupełnie bezpłatnych warsztatów językowych o zmiennych porach! Te liczby mówią same za siebie
 • zajęcia prowadzone są we własnych salach dydaktycznych (nie są to gimnazja bądź też szkoły średnie),
 • Szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic (boczna Zwycięstwa na wysokości Urzędu Miejskiego), blisko przystanków komunikacji miejskiej


Rozwiąż TEST lub uzupełnijFORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91 i dowiedz się więcej!
 

KURSY MATURALNE/ PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO (90 lekcji 45 minutowych)

1099 zł w godzinach: 14:30, 16:00 - pn/śr lub wt/czw, piątki 15:00, 17:30, soboty 8:30, 11:50  zł przy jednorazowej opłacie

lub 7 rat po 169 zł (1183 zł)

1299 zł w godzinach: 17:40, 19:20 - pn/śr lub wt/czw
 

Dłużej się nie wahaj! Już teraz uzupełnij TEST lub FORMULARZ Zadzwoń 32 331 42 91 i dowiedz się więcej!

TO JUŻ OSTATNIE WOLNE MIEJSCA i OSTATNIA SZANSA NA DOŁĄCZENIE DO GRUP.

Rozwiąż TEST - sprawdź, jaką grupę możemy Ci zaproponować! 
Liczba miejsc w grupach jest ograniczona.
 

drugi język gratis profi-lingua Kraków

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! DRUGI JĘZYK GRATIS!

Wszyscy słuchacze, którzy wybiorą kurs językowy w Profi-Lingua, drugi kurs na poziomie początkującym otrzymują GRATIS.
Zapytaj o szczegóły w sekretariacie naszej szkoły!


PRZEJDŹ DO STRONY Z OFERTĄ KURSÓW

ul. Wyszyńskiego 12 44-100 Gliwice
32 331 42 91,
32 331 42 92
gliwice@profi-lingua.pl
Poniedziałek - czwartek 11.00-19.30 piątek 9:00-17:00; W soboty 8.00 do 13.00.

Jeżeli uczyłeś/aś się języka, rozwiąż nasz bezpłatny test, który sprawdzi Twój poziom zaawansowania.
TEST

Jeżeli jesteś osobą, która nie uczyła się jeszcze żadnego języka, kliknij poniżej
Jestem początkujący
Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem